Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 22.03.2017 05:54 Publikacja: 21.03.2017 18:29
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Beata Szydło, jak wynika z sondażu „Rzeczpospolitej", nigdy nie miała tak złych notowań (3/5 ankietowanych źle ocenia jej pracę). Dlatego pomysł z Kaczyńskim w roli premiera zaraz powróci ze zdwojoną siłą. Także dlatego, że taka dyskusja może się opłacać PiS. A poza tym niektórzy publicyści i eksperci od po prostu uwielbiają rozważać, kiedy lider PiS pozbędzie się pani premier i sam przejmie stery w rządzie. Bo że przejmie, to dla nich oczywiste.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
To Platforma zjadłaby Hołownię, a nie odwrotnie – prof. Bartłomiej Biskup komentuje możliwe rozstanie Polski 205...
Choć rzesze komentatorów starają się nadać sens temu, co się dzieje w polityce, to dominuje przypadek, emocje i...
Coraz bliżej zapowiadanej rekonstrukcji rządu. Ale z naszych ustaleń wynika, że w rządzie i samej Platformie Oby...
Sławomir Mentzen znów będzie pił piwo, tym razem z politykami i to przez całe lato. Nie ze wszystkimi jednak, bo...
Decyzja Andrzeja Dudy o ułaskawieniu Roberta Bąkiewicza to gest podważający autorytet państwa i wspierający prze...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas