Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.01.2018 08:19 Publikacja: 12.01.2018 08:10
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Rutkowski
Zandberg skomentował w ten sposób informacje RMF FM - stacja ta podała, że przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer i nowa szefowa klubu Kamila Gasiuk-Pihowicz wiedziały, że troje posłów nie poprze projektu ustawy liberalizującej aborcję autorstwa komitetu "Ratujmy kobiety". Władze partii miały rekomendować, aby osoby te nie głosowały przeciw tylko nie wzięły udziału w głosowaniu. Ostatecznie w głosowaniu nie wzięła udział ponad 1/3 klubu Nowoczesnej co doprowadziło do tego, że projekt został odrzucony w pierwszym czytaniu (mimo że za dalszym procedowaniem głosowała część klubu PiS - w tym m.in. Jarosław Kaczyński).
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Rozwiązania, które będą proponowane przez rząd, muszą szanować polską tradycję, tożsamość, wolność i demokrację...
Prof. Krzysztof Ruchniewicz, dyrektor Instytutu Pileckiego, deklaruje, że będzie kontynuował projekty, które dot...
Rząd współodpowiada za nielegalną migrację i nielegalne przebywanie migrantów w Polsce, ordynując Straż Graniczn...
Uczestników sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski spytano, czy ich zdaniem koalicja rządząca dotrwa do ko...
Ruch Obrony Granic Roberta Bąkiewicza z wysokim poparciem wyborców PiS i Konfederacji, głównie mężczyzn z małych...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas