Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.04.2018 16:15 Publikacja: 13.04.2018 16:05
Foto: tv.rp.pl
Grabiec nawiązywał do sondażu Kantar Public dla Fakt24. Z sondażu wynikało, że PiS może liczyć na 29 proc. głosów, a Nowoczesna i PO - gdyby startowały pod szyldem Zjednoczonej Opozycji - mogłoby uzyskać 32 proc.
Po południu CBOS opublikował swój sondaż, w którym PiS cieszy się poparciem 46 proc., a PO - 16 proc.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
W najnowszym sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski padło pytanie o to, czy Donald Tusk powinien podać się...
Kancelaria Sejmu, podległa marszałkowi Szymonowi Hołowni z Polski 2050, chce przyznać kosztowne dodatki Straży M...
Pomysł prezydenta Nawrockiego, żeby waloryzować emerytury 150 zł kwotowo, jest rozwiązaniem, które zatrzaskuje e...
„Czy chciał(a)by Pani/Pan, aby Szymon Hołownia pełnił funkcję marszałka Sejmu do końca kadencji?” - takie pytani...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas