Reklama

Jaki: Trzaskowski rządzi w Warszawie de facto od 12 lat

- Punkty programowe będziemy przedstawiali krok po kroku. Ale mam zamiar przedstawić też coś metapolitycznego: wizję Warszawy i jej rozwoju, taką której jeszcze nie było - mówił w radiu RDC Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy.

Aktualizacja: 30.04.2018 15:58 Publikacja: 30.04.2018 15:12

Jaki: Trzaskowski rządzi w Warszawie de facto od 12 lat

Foto: Fotorzepa, Sławomir Mielnik

- Wiele osób ma wrażenie, że stolica rozwijała się bez ładu i składu, w totalnym chaosie przestrzennym. Wystarczy porównać liczbę planów zagospodarowania przestrzennego Warszawy z Krakowem czy Poznaniem. Warszawą zarządzano przez 12 lat tak, że gdzie był jakiś pożar, to się nim zajmowano. Warszawa potrzebuje wizji, która pokaże czym miasto będzie się wyróżniać na tle innych stolic - przekonywał Jaki.

- W najbliższym czasie będą chciał prawdopodobnie przedstawić mojego przyszłego szefa sztabu, może zastępcę. I przyszłego rzecznika prasowego. Tak by było wiadomo kto nim będzie, gdy kampania się zacznie  - powiedział Jaki.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Polityka
Sondaż: Czy PiS ma szansę wrócić do władzy w 2027 roku? Wiemy, co uważają Polacy
Polityka
Mentzen: Kiedy PiS rządzi, trudno go odróżnić od PO
Polityka
Romanowski radzi Ziobrze. „Skorzystałbym z możliwości ochrony prawnej”
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Polityka
Donald Tusk czy Karol Nawrocki? Którego z nich Polacy postrzegają jako „lepszego” polityka
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama