Reklama

Krystyna Pawłowicz: Lans politycznie przegranych na niesprawności

Krystyna Pawłowicz skomentowała trwający w Sejmie protest rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych. Zdaniem posłanki PiS osobom wspierającym protest zależy tylko na obaleniu rządu.

Publikacja: 18.05.2018 10:52

Krystyna Pawłowicz: Lans politycznie przegranych na niesprawności

Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek

Protest rodziców osób niepełnosprawnych i ich pełnoletnich dzieci trwa w Sejmie już od miesiąca. Dotychczas protestujących w Sejmie odwiedzili m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki i kardynał Kazimierz Nycz. Na spotkanie z protestującymi nie pozwolono natomiast m.in. Janinie Ochojskiej i weterance powstania warszawskiego Wandzie Traczyk-Stawskiej.

Dziś swoją wizytę w Sejmie zapowiedział były prezydent Lech Wałęsa.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Wiemy, komu Polska cofa azyl. Dominują obywatele jednego kraju
Polityka
W NIK szykuje się rewolucja. Ludzie Mariana Banasia stracą stanowiska?
Polityka
Polacy sceptyczni wobec koalicji PiS i Konfederacji. Najnowszy sondaż
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Polityka
Donald Tusk: Nie ja tracę na działaniach prezydenta Nawrockiego, tylko Polska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama