Reklama
Rozwiń
Reklama

Najnowszy sondaż: PiS rośnie, KO mocno traci. Konfederacja tuż za Polską 2050

PiS i Konfederacja zyskują poparcie, zwolenników tracą Koalicja Obywatelska i Polska 2050 - wynika z najnowszego sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski.

Publikacja: 14.09.2021 09:28

Najnowszy sondaż: PiS rośnie, KO mocno traci. Konfederacja tuż za Polską 2050

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

zew

Sondaż został przeprowadzony 10 września roku metodą telefoniczną (CATI) na reprezentatywnej próbie tysiąca osób.

Z badania wynika, że gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, zwyciężyłoby w nich Prawo i Sprawiedliwość. Chęć głosowania na PiS zadeklarowało 36,4 proc. ankietowanych, w porównaniu z sierpniowym sondażem poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego wzrosło o 2,2 pkt. proc.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Rządowe stypendium, a potem status uchodźcy. Jak Polska pomogła rosyjskim szpiegom
Polityka
Wykładziny o strukturze runa i meble odporne na odciski palców. Wiemy, jak zmieni się hotel sejmowy
Polityka
Kpił z Jana Pawła II, został prawą ręką marszałka. Co oznacza reaktywacja Siwca
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Polityka
Kancelaria Prezydenta odpowiada Radosławowi Sikorskiemu. „Proszę się opamiętać”
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama