Reklama

Trzaskowski: Moja mama jest chora, atak na nią to podłość

- Spodziewam się zaostrzenia kampanii. Widać, że w tej kampanii dla PiS-u i mediów sprzyjających PiS-owi nie ma chwytów niedozwolonych - mówi w rozmowie z Onetem kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski.

Aktualizacja: 08.09.2018 18:28 Publikacja: 08.09.2018 18:20

Trzaskowski: Moja mama jest chora, atak na nią to podłość

Foto: Fotorzepa/ Michał Kolanko

arb

Trzaskowski w rozmowie z Onetem odnosi się m.in. do publikacji "Gazety Polskiej", która napisała, że matka polityka współpracowała z SB i donosiła do bezpieki na różne osoby, w tym amerykańskiego dyplomatę.

- Jedna z partii stosuje maszynę propagandową, która wycina każde słowo, a potem manipuluje nim telewizja publiczna - mówi o przebiegu kampanii Trzaskowski.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Sondaż: Czy sprawa KPO zaszkodzi rządowi Donalda Tuska? Polacy nie mają wątpliwości
Polityka
Adam Szłapka: Karol Nawrocki popełnił koszmarny błąd. Już drugi w tym tygodniu
Polityka
Nowy sondaż: Rośnie poparcie dla KO, partia Grzegorza Brauna traci najwięcej
Polityka
Mateusz Sabat: Politycy prawicy i ich tematy absolutnie dominują w internecie
Reklama
Reklama