Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.09.2019 08:11 Publikacja: 01.09.2019 08:00
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Uczestnikom sondażu zadaliśmy pytanie: "Jaki Pani/Pana zdaniem rząd byłby najkorzystniejszy dla Polski?" i wskazaliśmy kilka wariantów odpowiedzi.
Najwięcej respondentów, 23,5 proc. uznało, iż najlepszym rządem dla Polski byłby większościowy rząd PiS (taki charakter ma obecny rząd Mateusza Morawieckiego).
Pracownia United Surveys zapytała Polaków, czy w przyszłości widzieliby obecnego prezydenta Andrzeja Dudę w fote...
Donald Tusk opublikował w serwisie X wpis, w którym porównał rozwój Polski i Iranu. „Ruszaliśmy z podobnego puła...
„Jak ocenia Pani/Pan dotychczasową działalność polityczną Szymona Hołowni” - takie pytanie zadaliśmy uczestnikom...
Są jakieś granice przyzwoitości, nasz budżet nie jest workiem bez dna - mówił były premier Leszek Miller, krytyk...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
„Rafał Trzaskowski w ostatniej chwili odwołał spotkanie 16 czerwca” – poinformowała w mediach społecznościowych...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas