Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 26.09.2019 13:17 Publikacja: 26.09.2019 09:04
Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Gowin komentował sprawę szefa NIK, którego oświadczenia majątkowe sprawdza ABA. Do czasu zakończenia kontroli Marian Banaś zawiesił swoje szefowanie NIK odchodząc na bezpłatny urlop. Przedtem jednak wystąpił z wnioskiem o odwołanie trzech wiceprezesów NIK powołanych przez swoich poprzedników i powołanie na stanowisko wiceprezesa NIK Małgorzaty Motylow.
Dziś ten wniosek zaopiniuje sejmowa Komisja ds. Kontroli Państwowej.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Członkiem Komisji Etyki Poselskiej został Witold Tumanowicz z Konfederacji, znany z kontrowersyjnej wypowiedzi n...
- Ja uważam, że sam fakt, że 30 osób z różnych partii i instytucji w państwie usiadło i rozmawiało ze sobą w spo...
Prezydent Karol Nawrocki podpisał zgodę na pobyt na terytorium Polski wojsk Sojuszu Północnoatlantyckiego w rama...
„Czy chciał(a)by Pani/Pan aby Szymon Hołownia, zgodnie z umową koalicyjną, przestał być marszałkiem Sejmu 15 lis...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas