Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 15.10.2019 12:14 Publikacja: 15.10.2019 12:05
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
- Trzeba krok po kroku wszystko zrobić, tylko jesteśmy partią demokratyczną i mamy swoje procedury - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska w TVN 24. Jak dodała, potrzebne jest rozliczenie kampanii. - Od stycznia możemy zacząć kampanię wyborczą i zmieniać szefa partii - zapowiedziała.
Zdaniem Kidawy-Błońskiej, wygrać w kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu było „bardzo trudno”. - Bardzo trudno jest prowadzić kampanię, kiedy ktoś po drugiej stronie nie przestrzega żadnych reguł - zaznaczyła. - Można o Grzegorzu Schetynie wiele mówić, ale nie można mu odmówić woli walki i tego, że naprawdę chciał i robił wszystko, żeby powstała szeroka koalicja, żeby powstrzymać to, co robi PiS i robił wszystko, żeby uzyskać większość w Senacie - powiedziała.- To nie Grzegorz Schetyna jest problemem w tych wyborach - dodała. - Każdy lider, niezależnie od sytuacji, czuje oddech tych, którzy chcą zająć jego miejsce - oceniła i stwierdziła, że z tym samym problemem mierzy się także Jarosław Kaczyński. - Po wynikach, które ma teraz i po liczbie posłów, których wprowadził Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin, na pewno prezes nie może czuć się tak bardzo spokojny - przekonywała.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
„Czy Pani/Pana zdaniem prezydent Karol Nawrocki może doprowadzić do zbliżenia między PiS a Konfederacją?” - taki...
Premier Donald Tusk w piątek bierze udział w Europejskim Forum Nowych Idei (EFNI). - Polska to miejsce tak wspan...
Polacy to bardzo niewdzięczny naród. Zamiast dziękować premierowi za trud i odsunięcie od władzy PiS, nawet środ...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Marszałek Szymon Hołownia trwale zmienił przepisy, uniemożliwiając wejście nieletnich dziennikarzy do Sejmu – do...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas