Reklama

Kornel Morawiecki: Mam problem z Piotrowiczem

Rząd Morawieckiego powinien uruchomić korytarze humanitarne – mówi polityk Kornel Morawiecki.

Aktualizacja: 28.12.2017 12:10 Publikacja: 27.12.2017 17:48

Kornel Morawiecki: Mam problem z Piotrowiczem

Foto: Rzeczpospolita, Jerzy Dudek

Rzeczpospolita: Pański syn zaczął premierostwo od falstartu, skracając udział w szczycie UE? Nie bronił też skutecznie Polski przed uruchomieniem art. 7 unijnego traktatu, nie uczestniczył w spotkaniu dotyczącym brexitu.

Kornel Morawiecki, lider koła poselskiego Wolni i Solidarni: Bronił Polski i będzie bronić. A to, że nie uczestniczył w spotkaniu dotyczącym brexitu, mnie osobiście bardzo cieszy. Uważam, że brexitu nie powinno być. Może syn, skracając swój udział w unijnym szczycie, chciał zasygnalizować krajom Unii, że nie popiera tego kroku?

Pozostało jeszcze 93% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Nieoficjalnie: BBN otrzymał 12 września notatkę m.in. o rakiecie, która spadła na dom w Wyrykach
Polityka
Adam Bielan komentuje ustalenia „Rzeczpospolitej”: wierzę prezydentowi Karolowi Nawrockiemu, że nie wiedział
Polityka
Tusk: Żołnierz nie może zastanawiać się, czy coś mu będzie groziło, gdy ma zestrzelić drona
Polityka
Grzegorz Schetyna o ustaleniach „Rzeczpospolitej”: taka sytuacja jak w Wyrykach dotyka nas po raz pierwszy
Reklama
Reklama