W tym tygodniu strasznie bolą nas zęby. Obejrzeliśmy dwa mecze reprezentacji Polski.
W sumie znacznie ciekawszy od spotkań z Holandią (przegrana) i Bośnią (wygrana) jest mecz prezesa Zbigniewa Bońka z Piotrem Nisztorem z „Gazety Polskiej". Zibi strzelił gola w sądzie i kolega redaktor nie może o nim pisać. Ale dlaczego? Przecież to nic złego chwalić generała Jaruzelskiego i mieć kolegów z SB. To byli prawdziwi patrioci! Nie to co dzisiejsi politycy!
Pozostało jeszcze 90% artykułu
Zabookuj najlepsze treści na wakacje!
Skorzystaj z promocji wakacyjnej i zyskaj dodatkowe drukowane magazyny: Nauka i Historia.
Twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i ze świata.