Reklama

Marek Jurek: Nastrój epoki zaślepia

Kościół musi przejść bolesny proces oczyszczenia, w którym niewinni będą pokutować za upadki winnych. Przecież ataków na Kościół najbardziej będą doświadczać księża i najbardziej zaangażowani zwykli katolicy. Bo oni zasłaniają sobą Kościół i bronią go bez uników, będą więc najmocniej piętnowani i atakowani. Marek Jurek, wieloletni poseł, marszałek Sejmu w latach 2005–2007
Konflikt z Lepperem był niepotrzebnie eskalowany, a pomysł na wyciąganie jego posłów – wręcz fatalny

Konflikt z Lepperem był niepotrzebnie eskalowany, a pomysł na wyciąganie jego posłów – wręcz fatalny. Z faktu, że rząd ma problemy, nie wynika, że trzeba natychmiast robić wybory i dzielić społeczeństwo. Na zdjęciu: marszałek Sejmu Marek Jurek podczas konferencji poświęconej zaginięciu księgi wyjść i wejść hotelu poselskiego, która miała być dowodem w seksaferze w Samoobronie, 7 grudnia 2006 r.

Foto: DAREK GOLIK

Plus Minus: Ustawił już pan w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z Janem Pawłem II? Politycy PiS masowo to robią po reportażu „Franciszkańska 3”.

Zdjęcia ze spotkań z Janem Pawłem II i z Benedyktem XVI mam w domu, miałem zawsze w gabinecie. Jeśli posłowie mają też takie – bardzo dobrze, że są z nich dumni. Solidarność z papieżem jest dziś bardzo ważna.

Pozostało jeszcze 98% artykułu

4 zł tygodniowo przez rok !

Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.

Autentyczne dziennikarstwo na cały rok.

Kliknij i poznaj szczegóły oferty

Reklama
Plus Minus
„Megadeth”: Pożegnanie z gitarą
Materiał Promocyjny
Nowy luksus zaczyna się od rozmowy. Byliśmy w showroomie EXLANTIX w Warszawie
Materiał Promocyjny
Rekordy sprzedaży i większy magazyn w Duchnicach
Plus Minus
„Monolok”: W poszukiwaniu opowieści
Plus Minus
„Karakum”: Wielbłąd dla początkujących
Materiał Promocyjny
Arabia Saudyjska. W krainie gościnności
Plus Minus
„Troll 2”: Tak się robi soft power!
Materiał Promocyjny
Dove Self-Esteem: Wsparcie dla nastolatków
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama