Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 08.07.2019 20:00 Publikacja: 08.07.2019 18:47
Jerzy Surdykowski
Foto: Fotorzepa/ Piotr Guzik
Badania naukowe dowodzą, że za 30 lat klimat Polski stanie się zbyt gorący dla życia, a niżej położone tereny zatopi Bałtyk wzbierający – wraz ze światowym oceanem – w wyniku topnienia podbiegunowych lodowców. Ja tego nie dożyję, ale moje dzieci mają szansę zobaczyć apokalipsę gasnącymi ze starości oczyma, wnuki zaś – wciąż w pełni sił – będą ginąć w męczarniach. Wiemy o tym i prawie nic nie robimy, choć nieszczęście stoi na progu, a w naszej mocy jest jeszcze je odwrócić.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Polska Agencja Prasowa może być filarem tarczy antydezinformacyjnej. Ma wszelkie możliwości i kompetencje. Potrz...
W Polsce jest silne oczekiwanie, by w końcu Berlin wykazał się wolą porozumienia w kwestii poważnego zadośćuczyn...
Syreny alarmowe będą częściej rozbrzmiewały we wschodnich województwach Polski. Czas się do nich przyzwyczaić i...
Ćwierć wieku temu umarł Jerzy Giedroyc. Wybitny wydawca, publicysta, ideolog, jeden z najważniejszych głosów pol...
Mam wrażenie, że wpadamy w spiralę eskalacyjną, którą trudno będzie przerwać.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas