Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.07.2025 18:12 Publikacja: 05.01.2025 23:47
Foto: Adobe Stock
„Podsumowanie na dzień 5 stycznia 2025 r. dotyczące sytuacji z martwymi delfinami (...) Od stanu nadzwyczajnego odnotowaliśmy 61 martwych waleni, z czego 32 osobniki zmarły po 15 grudnia, ich śmierć jest najprawdopodobniej związane z wyciekiem oleju opałowego. Reszta zginęła przed awarią – bardzo stare ciała” – czytamy w komunikacie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Ambasadorowie państw członkowskich przy UE poparli pomysł zmniejszenia ochrony wilków. Zmiana pozwoli na ich ods...
- Robimy wszystko, i na ten moment nam się to udaje, by ograniczyć skalę oddziaływania złotej algi w zbiorniku D...
Filipiński tankowiec, na którego pokładzie było 1,4 miliona litrów oleju opałowego, zatonął u wybrzeży Manili -...
"Inwestycje rodem z lat siedemdziesiątych" przyczyniły się, zdaniem Urszuli Zielińskiej, wiceminister klimatu, w...
Setki aktywistów ekologicznych protestujących przeciwko rozbudowie fabryki Tesli w Niemczech starło się z policj...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas