Centrum obsługi klienta Qatar Airways działa we Wrocławiu od 2013 roku. – Kiedy siedem lat temu zdecydowaliśmy się na wybór Wrocławia na siedzibę centrum, mieliśmy konkretne oczekiwania i wobec miasta, i wobec biura – mówi cytowany w komunikacie Łukasz Kolasa z Qatar Airways.- Zależało nam na pozyskaniu najlepszych specjalistów, którzy na co dzień będą ściśle współpracować z naszymi klientami. Aby zapewnić im sprzyjające warunki pracy, ostatecznie wybraliśmy na biuro budynek Epsilon w kompleksie Promenady Business Park.

W procesie negocjacji właścicielowi obiektu doradzali eksperci Knight Frank. - Promenady Business Park na dobre wpisał się w świadomość lokalnego rynku. Cieszymy się, że Qatar Airways zdecydował się zostać w budynku Epsilon na kolejne lata - komentuje Maciej Moralewicz, dyrektor regionalny - Wrocław w Knight Frank.

- To kolejna znakomita wiadomość. Ostatni kwartał dowodzi, że w czasie kryzysu nasza oferta jest atrakcyjna zarówno dla aktualnych najemców przedłużających umowy, jak i nowych klientów - mówi Krzysztof Hołub, prezes firmy Trudo, do której należy kompleks Promenady Business Park.

Epsilon to kameralny budynek oferujący 7 tys. mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Promenady Business Park, 2 km od wrocławskiego Rynku. Niedaleko są żłobek, przedszkole, restauracje i sklepy.