Do sprzedaży trafiło 78 mieszkań w pierwszym etapie krakowskiej inwestycji. - Atuty osiedla to sąsiedztwo terenów rekreacyjnych oraz lokalizacja zapewniająca szybkie dotarcie do centrum i poza miasto - zachęcają przedstawiciele dewelopera. Cena mkw. mieszkań w tej krakowskiej inwestycji to 6,9 tys. zł.

Deweloper zaplanował także komórki lokatorskie, a w podziemnej części budynku - 84 miejsca parkingowe. Osiedle będzie ogrodzone i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pierwszej części inwestycji spółka Atal planuje cztery trzypiętrowe segmenty. W budynkach znajdą się mieszkania o powierzchni od od 32,11 do 106,06 mkw. - od kawalerek po lokale czteropokojowe.

- Lokalizacja osiedla na terenie Bronowic łączy łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej oraz bliskie sąsiedztwo atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Lazurowy Park Bronowice sąsiaduje z Parkiem Rzecznym Młynówka Królewska i innymi miejscami sprzyjającymi wypoczynkowi - opisują przedstawiciele dewelopera.

Zapewniają, że z osiedla będzie się można łatwo dostać do centrum miasta, na dworzec kolejowy i lotnisko w Balicach. - W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. W pobliżu osiedla są też sklepy i punkty usługowe - wskazują przedstawiciele spółki Atal.

- Sprzedaż mieszkań w naszych w małopolskich inwestycjach utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Od początku roku do końca sierpnia nabywców znalazło tam 428 mieszkań – o 88 więcej niż w analogicznym okresie 2014 roku - mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w spółce Atal. - Cieszymy się, że nasze nowe projekty są dobrze przyjmowane przez klientów. Przykładem jest Masarska 8 Apartamenty. Inwestycja została wprowadzona do sprzedaży w kwietniu, a sprzedanych zostało już 77 z 109 lokali. Kolejnych 12 objęto rezerwacją. Tak duże zainteresowanie nieruchomościami zachęca nas do rozpoczynania kolejnych projektów.

W krakowskiej ofercie spółki oprócz osiedla Lazurowy Park Bronowice jest jeszcze siedem innych inwestycji. Prace budowlane są prowadzone w dwóch etapach osiedla Bagry Park, które znajduje się w sąsiedztwie Zalewu Bagry, a także w czwartym etapie osiedla Bronowice Residence.

- Mieszkania można również kupić w inwestycji Masarska 8 Apartamenty zlokalizowanej w centrum Krakowa, a także na osiedlu City Towers Czyżyny II. Ukończone domy typu bliźniak są dostępne na osiedlu Bronowice Residence Domy - podaje deweloper.

Za projekt osiedla Lazurowy Park Bronowice odpowiada LINIA architekci Bruzda Mętel Spółka Partnerska. Prace budowlane już trwają, a planowany termin oddania pierwszego etapu inwestycji do użytkowania to pierwszy kwartał 2017 roku.