20 czerwca w Warszawie odbędzie się ósma edycja naszej imprezy Real Estate Impactor. Jak zawsze połączymy przeszłość: nagradzając branżę nieruchomości za osiągnięcia w minionym roku kalendarzowym – z przyszłością: dyskutując o tym, co najistotniejsze i co może wywrzeć największy wpływ na rynek w najbliższym czasie.

Czytaj więcej

Real Estate Impactor. Dla kogo nagrody „Nieruchomości”?

Nagrody Real Estate Impactor dla elity rynku nieruchomości

Redakcja „Nieruchomości” przez cały rok wnikliwie analizuje to, co dzieje się na rynku i na tej podstawie przyznaje nagrody w pięciu kategoriach: ikona miasta, wizja, obiekt wnoszący nową wartość, inicjatywa wnosząca nową jakość oraz imponujące projektowanie.

Promujemy w ten sposób wszystko, co służy zrównoważonemu rozwojowi miast i czyni życie mieszkańców, użytkowników nieruchomości po prostu lepszym. Nieruchomości to branża kształtująca nasze otoczenie na całe dekady. Nagradzamy tych, którzy robią to naszym zdaniem najlepiej.

Czytaj więcej

Temperatura rynku rośnie

Mieszkaniowe problemy Europy. Polska nie jest wyjątkiem

Real Estate Impactor to również rozmowy z ekspertami i uczestnikami rynku. O tym, jak kreować wartościowe przestrzenie do mieszkania, pracy, rozrywki, wypoczynku, zakupów – słowem: życia. O tym, jak znaleźć równowagę między użytkową a inwestycyjną rolą nieruchomości. O potrzebach, wyzwaniach i rozwiązaniach. Szczególnie w tak gwałtownie zmieniającym się otoczeniu makroekonomicznym i geopolitycznym, jakie towarzyszy nam od kilku ostatnich lat.

Nieprzypadkowo częścią tegorocznych międzynarodowych targów MIPIM po raz pierwszy był panel Housing Matters! Coraz droższe, coraz mniej dostępne mieszkania, także jeśli chodzi o najem – to problemy, z którymi borykamy się nie tylko w Polsce. Poza aspektami socjalnym i ekonomicznym równie istotna i odciskająca piętno na branży jest ekologia.

Podczas Real Estate Impactor również będziemy m.in. kontynuować dyskusję o przyszłości szeroko rozumianego rynku mieszkaniowego nad Wisłą. Panele poprowadzą Aneta Gawrońska i Adam Roguski.

Szczegóły i rejestracja pod tym linkiem.