Ceny nieruchomości zaczynają się od 299 tys. zł. netto. Warmia Resort to całoroczny kompleks wypoczynkowy w Worytach, w gminie Gietrzwałd. Condo Ville trafiły do sprzedaż w pierwszej połowie 2019 roku. Dwa pierwsze etapy inwestycji (oferowane w standardzie deluxe i premium) zostały już sprzedane.

Teraz inwestor, spółka Adept Investment, wprowadza do sprzedaży dwa nowe etapy inwestycji. Do oferty trafiły całoroczne budynki wypoczynkowe o powierzchni 44 mkw. Ville Suite składają się z salonu z aneksem kuchennym i wiatrołapem na parterze i sypialni i łazienki na poddaszu. Domy są już w pełni wykończone i wyposażone. Stoją na działkach o powierzchni od 190 do 489 mkw. Przynależą do nich miejsca postojowe.

Inwestor oferuje wykup budynku od nabywcy po cenie zakupu w ciągu pięciu lat od sprzedaży. - Oferujemy klientom unikatowe rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo - mówi Michał Oziębała, prezes spółki Adept Investment.

Od listopada oferowany jest też wariant „Kup i mieszkaj", oferowany poza modelem condo. W tym modelu kupiona willa jest wyłączona z wynajmu. Właściciel ma ją do wyłącznego użytku. Klientom, którzy decydują się na taką inwestycję, deweloper oferuje usługi konsjerża. Można liczyć m.in. na całodobową ochronę nieruchomości i przygotowanie jej przed przyjazdem (rozpalenie w kominku, odśnieżanie, sprzątanie, pielęgnacja zieleni itp.). Właściciel ma też pełny dostęp do infrastruktury resortu.

Warmia Resort powstała na terenie o powierzchni 3 ha. W kompleksie działa bar, strefa gry w bilard i tenisa stołowego. Dla gości przygotowano staw z pomostem i leżakami, plac zabaw, strefa chillout dla dorosłych i wydzielona strefa chillout dla dzieci i młodzieży.

Jest też strefa relaksu na hamakach w otoczeniu drzew, boisko do siatkówki i miejsce do rozpalenia ogniska. W 2020 roku oddana zostanie tyrolka i boisko wielofunkcyjne, a w 2021 roku - ekologiczny staw kąpielowy.

-Resort dzieli zaledwie 100 m od pełnego uroków jeziora Giłwa z kameralną plażą. Ośrodek znajduje się w pobliżu Gietrzwałdu, jednego z najpopularniejszych w Polsce sanktuariów maryjnych, co zapewnia dodatkową grupę potencjalnych turystów zainteresowanych pobytem w okolicy - zachęca deweloper. - Sanktuarium jest rokrocznie odwiedzane przez ponad 1 mln pielgrzymów.

- Nasz kompleks zapewnia ustronny relaks w sercu dziewiczej Warmii. Rodziny doceniają rozwiązania, które pozwalają na pełną swobodę zarówno dzieci, jak i rodziców - mówi Michał Oziębała.- Osoby starsze chętnie korzystają ze spacerów po okolicznych lasach, a młodzież ma zapewnione rozrywki i infrastrukturę rekreacyjną i wypoczynkową.

Deweloper w ramach systemu condo oferuje 6-proc. zysk liczony od kwoty netto nieruchomości wypłacany na podstawie umowy zawieranej na pięć lub dziesięć lat. W ramach pakietu właścicielskiego nabywcy mają możliwość wypoczynku w swoim budynku 21 dni w roku.

Zarządzaniem kompleksem zajmuje się spółka Adept Hotels należąca do dewelopera. Zarządza apartamentami turystycznymi w Warszawie, Gdyni i Zakopanem.