Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 27.01.2020 08:39 Publikacja: 27.01.2020 08:39
Foto: AFP
Nieznany dotychczas koronawirus pojawił się w Wuhan w grudniu 2019 roku. Od tego czasu - głównie w Chinach - zachorowało ponad 2700 osób, a 81 zmarło. Wirus dotarł też m.in. do USA, Tajwanu, Japonii, Australii, Francji, Korei Południowej.
Koronawirus ma pochodzenie odzwierzęce - prawdopodobnie jego pierwotnym źródłem było mięso dzikich zwierząt jedzone przez pierwsze osoby, u których wykryto obecność wirusa nCoV2019.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Potencjalne uderzenie kosmicznego obiektu w Ziemię może budzić zrozumiałe emocje. Prawdopodobieństwo wystąpienia...
12 800 lat temu, w fazie klimatycznej określanej jako młodszy dryas, mogło dojść do eksplozji komety w ziemskiej...
Homo sapiens oraz neandertalczycy są niemal identyczni na poziomie genetycznym. Istnieją jednak różnice, które z...
W RPA opracowano nową metodę walki z kłusownictwem. W rogi nosorożców wstrzyknięto radioaktywne izotopy, które m...
Wkrótce odbędzie się Future Frombork Festival, interdyscyplinarna impreza, która łączy świat nauki i sztuki. W p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas