Reklama

Zastawka to życie

Kampania Valve for Life („Stawka to życie. Zastawka to życie") ma zaznajomić osoby w wieku 70+, a także ich dzieci, z zaletami i możliwościami, jakie daje zabieg przezcewnikowej implantacji zastawki aortalnej u osób niekwalifikujących się do leczenia chirurgicznego.

Publikacja: 29.09.2015 20:59

Zastawka to życie

Foto: Rzeczpospolita

- Wśród pomysłodawców akcji są: prof. dr hab. med. Adam Witkowski z Instytutu Kardiologii w Warszawie, członek zarządu European Association for Percutaneous Cardiovascular Interventions (EAPCI), oraz prof. dr hab. med. Dariusz Dudek ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, członek zarządu EAPCI (rozmowy poniżej). „Rzeczpospolita" jest jednym z partnerów akcji.

- Wszystkie informacje o metodzie TAVI oraz adresy placówek, w których wykonuje się ten zabieg, można znaleźć na stronie www.stawkatozycie.pl.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Nauka
Zaskakujący zwrot ewolucji. Ten gatunek odnowił cechy sprzed milionów lat
Nauka
Przełomowe odkrycie naukowców. Zmienia nasz obraz neandertalczyków
Nauka
Magma rozrywa kontynent afrykański? Przełomowe badania naukowców
Nauka
Alkohol, nikotyna, narkotyki wyzwaniem dla zdrowia publicznego. Między wolnością a reglamentacją
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Nauka
Naukowcy testują nowy sposób walki z superbakteriami. Skład tabletek może zaskoczyć
Reklama
Reklama