Dave Gahan i Martin Gore ujawnili, że trasa koncertowa organizowana przez Live Nation rozpocznie się specjalną, limitowaną serią występów w północnoamerykańskich arenach od 23 marca 2023 r., zanim zespół wyruszy do Europy na letnią trasę koncertową. Daty w Ameryce Północnej będą obejmować nowojorskie Madison Square Garden, chicagowskie United Center, Kia Forum w Los Angeles i Scotiabank Arena w Toronto. 
Następnie zespół rozpocznie swoją europejską trasę koncertową 16 maja, podczas której wystąpi między innymi na Stade de France w Paryżu, Stadionie Olimpijskim w Berlinie, San Siro w Mediolanie i Twickenham Stadium w Londynie, a także 2 sierpnia na PGE Narodowym.

Czytaj więcej

Nie żyje Andy Fletcher, współtwórca Depeche Mode
Mówiąc o "Memento Mori", Martin Gore skomentował: "Rozpoczęliśmy pracę nad tym projektem na początku pandemii, a jego tematyka była bezpośrednio inspirowana tamtym czasem. Po odejściu Fletcha postanowiliśmy kontynuować, ponieważ jesteśmy pewni, że tego właśnie by chciał, a projekt nabrał jeszcze większego znaczenia". 
Dave Gahan dodał: "Fletch pokochałby ten album. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z Wami i zaprezentować go na żywo podczas koncertów w przyszłym roku"."Memento Mori Tour" będzie 19. trasą koncertową Depeche Mode i ich pierwszą od ponad pięciu lat. Ostatnia trasa zespołu, 2017-2018 "Global Spirit Tour" była najdłuższą z dotychczasowych i jedną z najlepiej zarabiających tras. Zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów podczas 130 koncertów w całej Europie i Ameryce Północnej.Zespół sprzedał ponad 100 mln albumów.Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 5 października od godz. 12:00Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 6 października o godz. 12:00Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 7 października od godz. 12:00