Reklama
Rozwiń
Reklama

"Skarby" - KONKURS

Książka Joanny Gromek-Illg "Skarby" jest pełna czarnej kawy, mrocznych tajemnic i literackich smaczków. Dla naszych czytelników mamy pięć egzemplarzy

Publikacja: 17.03.2010 18:09

"Skarby" - KONKURS

Foto: materiały prasowe

"Skarby" to pełna uroku opowieść o miłości i niespodziankach jakie sprawia nam życie, przyprawiona niepokojem z kryminalnej historii, której początek dają spotkania trzech starszych pań przy kawiarnianym stoliku.

Joanna Gromek-Illg - polonistka, filozof, redaktorka i krytyk literacki, ma na swoim koncie filmy dokumentalne oraz kabaretowe widowiska telewizyjne. Postanowiła zrealizować swoje młodzieńcze marzenie i napisała książkę.

- Dopiero po pięćdziesiątce, robiąc życiowy bilans na kolejnym życiowym zakręcie, przypomniałam sobie o dziecięcych marzeniach. Tę opowieść napisałam z myślą o wrażliwej i prostodusznej nastolatce, którą byłam wiele lat temu. Mam nadzieję, że uśmiechniecie się z sympatią, wspominając swoje szczenięce zauroczenia - wyjawiła Gromek-Illg.

[ramka][b]KONKURS[/b]

Dla naszych czytelników mamy 5 książek.

Reklama
Reklama

Wygra 5 pierwszych zgłoszeń na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail].

Start konkursu: czwartek, 18 marca, godz. 18.00.

[b]Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/b]

[link=hhttp://www.facebook.com/pages/Serwis-Kulturalny-rppl/140157390741]Zostań fenem serwisu na Facebooku.[/link] [/ramka]

Literatura
Czego nie chciał opowiedzieć Milan Kundera
Literatura
Platon, Hemingway i Szekspir wyrzucani z listy lektur w USA
Literatura
Sonia Draga: Bez księgarń zubożejemy wszyscy
Literatura
Czy każdy sarmata był warchołem, pijakiem i awanturnikiem
Materiał Promocyjny
Historyczne śródmieście Gdańska przyciąga klientów z całego kraju
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama