Reklama

Ławrow: Książę Albert poprosił o szczepionkę Sputnik V dla Monako

Zainteresowanie rosyjską szczepionką przeciwko koronawirusowi Sputnik V rośnie w Europie, właśnie wpłynął wniosek z Księstwa Monako - powiedział Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji.

Aktualizacja: 20.02.2021 08:01 Publikacja: 20.02.2021 07:51

Ławrow: Książę Albert poprosił o szczepionkę Sputnik V dla Monako

Foto: AFP

qm

- Liczba próśb z Europy stale rośnie. Niedawno książę Albert II z Monako poprosił o dostarczenie szczepionek dla całej populacji księstwa - powiedział Ławrow w wywiadzie dla kanału telewizyjnego RBK.

Szef rosyjskiej dyplomacji przekonywał, że liczba wniosków o szczepionkę Sputnik V „rośnie wykładniczo”. - Po opublikowaniu ocen naukowych niezależnych ekspertów Zachód zmuszony jest przyznać, że szczepionka jest dobra - powiedział minister.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Leki i terapie
Seniorzy nadużywają leków za darmo. Poznaliśmy dane
Leki i terapie
Leczymy 300 tys. pacjentów za 11 mld złotych
Leki i terapie
Wiceprezeska Bayer: „Firmy nie mają elastyczności cenowej”
Leki i terapie
Jak zapewnić dostęp do leków i wyrobów medycznych?
Leki i terapie
Nowe pozycje na liście leków refundowanych. Aż 41 cząsteczko-wskazań
Materiał Promocyjny
Nie tylko okna. VELUX Polska inwestuje w ludzi, wspólnotę i przyszłość
Reklama
Reklama