Koncert tria RGG w Pałacu Szustra. Galeria zdjęć
Trio RGG wystąpiło w środę w Pałacu Szustra w cyklu „Salon jazzowy” Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego. Grupa na wiosnę wyda nowy album "Aura".
Aktualizacja:
11.02.2015 23:04
Publikacja:
11.02.2015 22:33
Krzysztof Gradziuk - perkusja
Foto: Fotorzepa
Łukasz Ojdana - fortepian
Foto: Fotorzepa
Łukasz Ojdana - fortepian, Maciej Garbowski - kontrabas
Foto: Fotorzepa