Nie żyje David Gail. Aktor znany z serialu "Beverly Hills 90210” miał 58 lat

W wieku 58 lat zmarł David Gail, aktor znany między innymi z serialu "Beverly Hills 90210” – poinformowała siostra mężczyzny w mediach społecznościowych. "Najlepszy przyjaciel, gotowy stawić czoła wszystkiemu i wszystkim" – piszą o aktorze bliscy.

Publikacja: 22.01.2024 11:22

Nie żyje David Gail. Aktor znany z serialu "Beverly Hills 90210” miał 58 lat

Foto: Adobe Stock

O śmierci aktora poinformowała w mediach społecznościowych jego siostra Katie Colmenares. "Nie było dnia w moim życiu, kiedy przy mnie nie byłeś (...). Najlepszy przyjaciel, gotowy stawić czoła wszystkiemu i wszystkim" - czytamy we wpisie opublikowanym w serwisie społecznościowym Instagram. "Każdego dnia będę cię trzymać mocno w swoim sercu" - podkreśliła. Kobieta nie ujawniła przyczyny ani dokładnej daty śmierci Davida Gaila.

W sieci pojawiło się także wspomnienie gospodarza i producenta podcastu "Beverly Hills 90210 Show”, Pete’a Ferriero. „Był pełen życia i niesamowitych historii. Jestem wdzięczny, że go poznałem. Był darem dla nas wszystkich” - zaznaczał mężczyzna, dodając, że Gail był „życzliwym człowiekiem”. 

Czytaj więcej

Angus Cloud nie żyje. Aktor miał 25 lat

W wieku 58 lat zmarł gwiazdor serialu "Beverly Hills 90210”

David Gail, który urodził się w Tampie na Florydzie w 1965 roku, największą popularność zdobył dzięki roli w serialu "Beverly Hills 90210”. Wcielał się w nim w Stuarta Carsona, narzeczonego Brendy Walsh, graną przez Shannen Doherty. Wcześniej zadebiutował w jednym odcinku serialu "Dzieciaki, kłopoty i my" w 1990 roku. W latach 1999 i 2000 aktor grał także dr Joe Scanlona w serialu "Port Charles” oraz wystąpił w ponad 20 odcinkach serialu "Robin’s Hoods" oraz w produkcji „Savannah”. Gail pojawiał się także w epizodach na dużym ekranie. Wystąpił między innymi w filmie "Całkowite zaćmienie" Agnieszki Holland.

Gail swoją karierę aktorką rozpoczął dość późno. Wcześniej pracował jako kierownik działu marketingu. Aktor studiował też na wydziałach inżynierii i filozofii na University of South Florida. Był również zapalonym sportowcem – trenował między innymi karate, futbol amerykański, kolarstwo górskie oraz wspinaczkę.

Kultura
Muzeum Historii Polski: Pokaz skarbów z Villa Regia - rezydencji Władysława IV
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Architektura
W Krakowie rozpoczęło się 8. Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz
radio
Lech Janerka zaśpiewa w odzyskanej Trójce na 62-lecie programu
Kultura
Zmarł Leszek Długosz
Kultura
Timothée Chalamet wyrównał rekord Johna Travolty sprzed 40 lat