Wygraj zaproszenie na koncert z muzyką z "Avatara"

W sobotę w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się multimedialny Koncert Muzyki Filmowej, poświęcony twórczości Jamesa Hornera. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia

Publikacja: 07.06.2013 13:39

Koncert Muzyki Filmowej

Koncert Muzyki Filmowej

Foto: materiały prasowe

James Horner jest autorem ścieżek dźwiękowych do ponad stu filmów, w tym dwóch najbardziej dochodowych w historii kina: „Avatar" i „Titanic".

Zobacz galerię zdjęć

8 czerwca zabrzmi muzyka Jamesa Hornera do filmów: „Avatar", „Titanic", „Chwała", „Waleczne Serce", „Apollo 13" i „Obcy". Program koncertu uzupełnią kompozycje innych twórców muzyki filmowej: „Szeregowiec Ryan" Johna Williamsa „Tańczący z wilkami" Johna Barryego i „Dzień Niepodległości" David Arnolda.

Muzykę wykonywaną na żywo przez chór i orkiestrę ilustrować będzie projekcja fragmentów filmów na ekranie kinowym.

Koncert będzie czwartym wydarzeniem z serii koncertów muzyki filmowej prezentujących najciekawsze tematy muzyczne ze słynnych produkcji filmowych XX i XXI wieku.

Więcej informacji o wydarzeniu na www.KoncertFilmowy.pl

„Avatar" na Koncercie Muzyki Filmowej w Sali Kongresowej

sobota, 8 czerwca 2013 r.

godz. 16:30 i 19:30

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus

Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej

Anna Lasota - solistka

Maciej Sztor – dyrygent

Magdalena Miśka–Jackowska – prowadzenie koncertu.

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na koncert grany 8 czerwca o godzinie 19:30.

2 podwójne zaproszenia - kod: (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko)

Aby je  wygrać, wyślij w piątek (7 czerwca) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).

Wygrywa co drugi esemes nadesłany na dany kod w godz. 15-17 w dniu 7 czerwca (piątek), do momentu wyczerpania puli nagród.

UWAGA! zaproszenia będą czekały na zwycięzców na recepcji "Rzeczpospolitej", przy ul. Prostej 51 w Warszawie.

James Horner jest autorem ścieżek dźwiękowych do ponad stu filmów, w tym dwóch najbardziej dochodowych w historii kina: „Avatar" i „Titanic".

Zobacz galerię zdjęć

Pozostało jeszcze 88% artykułu
Kultura
Wystawa finalistów Young Design 2025 już otwarta
Kultura
Krakowska wystawa daje niepowtarzalną szansę poznania sztuki rumuńskiej
Kultura
Nie żyje Ewa Dałkowska. Aktorka miała 78 lat
Materiał Promocyjny
Firmy, które zmieniły polską branżę budowlaną. 35 lat VELUX Polska
Kultura
„Rytuał”, czyli tajemnica Karkonoszy. Rozmowa z Wojciechem Chmielarzem