Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 28.01.2021 09:30 Publikacja: 28.01.2021 09:09
Robert Biedroń
Foto: European Union 2020 - Source : EP/ Philippe BUISSIN
- Jeżeli prezes TK wydaje taki wyrok na kobiety, to musi się liczyć z konsekwencjami. Kobiety mają równe prawa i stąd to oburzenie - powiedział w rozmowie z radiową Trójką Robert Biedroń.
Europoseł podkreślił, że mamy katastrofę demograficzną, dlatego "może Pan Kaczyński i Przyłębska zaczęliby zajmować się prawdziwymi problemami, a nie podnosili rękę na kobiety".
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Prawie 11,5 mld zł warte są inwestycje realizowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Ubezpieczenie obejmuje m.in. ochronę budynków, wyposażenia i infrastruktury miejskiej przed skutkami aktów terro...
Mija 80 lat od obławy augustowskiej i zbrodni na setkach Polaków. Rodziny ofiar wciąż czekają na wyjaśnienie oko...
Od pierwszych chwil pożaru, do którego doszło w miniony czwartek w Ząbkach, na miejscu obecni są policjanci prew...
Na warszawskim Mokotowie ma powstać nowoczesna przestrzeń dedykowana studentom, która będzie wyłamywała się z tr...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas