Aktualizacja: 17.07.2015 14:17 Publikacja: 17.07.2015 13:55
Wokół pola z kapustą rolnik zasadził konopie indyjskie
Foto: materiały policji
- To sytuacja wygląda na śmieszną, ale doszło do niej naprawdę. Działkowiec wierzył, że uchroni uprawę kapusty, a teraz ma problemy – mówi kom. Robert Czerwiński, rzecznik policji w Słupsku.
Funkcjonariusze z tej komendy dostali zgłoszenie, ze na terenie jednego z ogródków działkowcu pod Główczycami uprawiane są konopie indyjskie. Pojechali to sprawdzić. – Mamy taki obowiązek – wyjaśnia policjant.
W cyfrowym świecie pełnym treści, webinarów i kursów, coraz częściej to nie dostęp do informacji, ale dostęp do...
Od marszu z czekoladowym orłem Bronisława Komorowskiego dokładnie wiemy, gdzie w którą stronę nie warto iść, a m...
Autor: Jakub Turowski, dyrektor ds. polityki publicznej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w Meta.
Wojsko przygotowuje oprawę rocznicy 1000-lecia koronacji Bolesława Chrobrego. Będzie można zobaczyć czołgi, a na...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Kilkaset osób prowadzi działania w związku z pożarem, który wybuchł na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego....
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas