Reklama

Przełom w sprawie szefowej pseudokibiców Cracovii. Magdalena K. zostanie wydana Polsce

Magdalena K. - domniemana przywódczyni gangu krakowskich pseudokibiców, podejrzewana między innymi o przemyt dużej ilości narkotyków - zostanie ostatecznie wydalona do Polski.

Aktualizacja: 11.11.2020 14:36 Publikacja: 11.11.2020 14:21

Magdalena K.

Magdalena K.

Foto: materiały policji

Sąd Najwyższy Słowacji uznał, że nie ma przeszkód, by wobec kobiety zastosować Europejski Nakaz Zatrzymania i by odpowiedziała za swe czyny przed polskim sądem.

Jak podaje RMF FM, sąd w Bańskiej Bystrzycy 29 września odrzucił wniosek adwokatów, ale obrońcy odwołali się od tego orzeczenia. Teraz Sąd Najwyższy Słowacji ostatecznie zgodził się na wydanie kobiety polskiemu wymiarowi sprawiedliwości.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
warszawa
Wygaszą Powiśle, by oglądać spadające gwiazdy. Centrum Nauki Kopernik zaprasza na deszcz Perseidów
Kraj
Miejscy wolontariusze bez ubezpieczeń? Warszawa odmawia wsparcia
Kraj
Cheerleading – nowe studia na AWF. Jak zostać instruktorem sportu w Warszawie?
Kraj
Nowe odcinki S7 pod Warszawą niemal gotowe. Znamy termin zakończenia prac
Materiał Promocyjny
Nie tylko okna. VELUX Polska inwestuje w ludzi, wspólnotę i przyszłość
Reklama
Reklama