Reklama

Michał Kamiński: Boję się wizji Jarosława Kaczyńskiego

Przed "niedobrą koncepcją Polski" jaką prezentuje PiS przestrzegał w TVN24 doradca premier Ewy Kopacz Michał Kamiński.

Aktualizacja: 14.10.2015 05:32 Publikacja: 14.10.2015 05:23

Michał Kamiński: Boję się wizji Jarosława Kaczyńskiego

Foto: Fotorzepa, Piotr Wittman

Według Kamińskiego - w przeszłości posła i eurodeputowanego PiS - partia Jarosława Kaczyńskiego "usiłuje przedstawić się jako partia centrowa, partia miękka". - A w istocie w głowie Jarosława Kaczyńskiego tkwi radykalna wizja - dodał.

Kamiński przekonywał, że on "boi się wizji", którą - w jego opinii - chce realizować Kaczyński. - Boję się odwrócenia od Europy, boję się wojny światopoglądowej w Polsce, boję się pewnej niestabilności w polityce gospodarczej - wyliczał doradca Ewy Kopacz.

RP.PL i The New York Times

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Warszawa
Windą nad Wisłę. Koncepcja przebudowy ulicy Karowej w Warszawie wybrana
Patronat Rzeczpospolitej
Nowe wyzwania a młode pokolenie. Rekordowe zainteresowanie VII Our Future Forum!
Kraj
Wiktor Ferfecki nominowany do Grand Press 2025
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Kraj
Kto podąża śladami Redaktora. Sylwetki nominowanych do Nagrody Giedroycia
Materiał Promocyjny
Nowa era budownictwa: roboty w służbie ludzi i środowiska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama