Reklama

Macierewicz: Kaczyński ojcem sukcesu szczytu

Szef MON Antoni Macierewicz chwalił szczyt NATO w Warszawie i powiedział, że ojcem tego sukcesu jest Jarosław Kaczyński

Aktualizacja: 11.07.2016 11:37 Publikacja: 11.07.2016 10:48

Antoni Macierewicz

Antoni Macierewicz

Foto: PAP/Jacek Turczyk

- Jeśli mówimy o ojcu sukcesu, to trzeba powiedzieć o prezesie Jarosławie Kaczyńskim. Bo bez zwycięstwa wyborczego ta linia polityczna, która doprowadziła do tego efektu, nie byłaby możliwa. To otworzyło nam drogę do bezpieczeństwa, które zostało nam zapewnione przez szczyt NATO - ocenił Antoni Macierewicz.

Szef MON dodał, że będzie mu miło, jeśli pod tym sukcesem podpiszą się również jego poprzednicy. - Jedność jest nam bardzo potrzebna. Apeluję, by się podpisali, jeżeli rzeczywiście zrozumieli, że tylko ta linia daje nam bezpieczeństwo. Nie próby balansowania między Stanami Zjednoczonymi a alternatywnymi rozwiązaniami ani nieustanne patrzenie w stronę rosyjska - mówił minister obrony narodowej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Kraj
Ponad 32 tys. kandydatów na Uniwersytet Warszawski. Rekordzista zapisał się na 19 kierunków
Kraj
Ile trzeba czekać na przyjazd straży miejskiej? W Warszawie nawet dwie i pół doby
Kraj
Zamurowani robotnicy i tajna stacja kolejowa? Pałac Kultury i Nauki świętuje 70. urodziny
Kraj
Zakończyła się rekrutacja na Politechnikę Warszawską. Gdzie najtrudniej było się dostać?
Kraj
Ciszej wokół Południowej Obwodnicy Warszawy. Dobudują ekrany akustyczne za 23 mln zł
Reklama
Reklama