Reklama

Katowice: Narkotyki na Mayday. 37 zatrzymanych

Śląska policja zatrzymała 37 uczestników festiwalu muzyki elektronicznej Mayday w Katowicach, bo znaleziono u nich narkotyki: marihuanę, amfetaminę, metaamfetaminę, tabletki ekstazy.
Policjanci z psami szukali narkotyków u uczestników festiwalu muzyki elektronicznej

Policjanci z psami szukali narkotyków u uczestników festiwalu muzyki elektronicznej

Foto: materiały policji

Funkcjonariusze skontrolowali kilkaset osób korzystając z pomocy szkolonych do szukania narkotyków psów.

- Mimo, że uczestnicy koncertu wiedzieli o kontrolach, funkcjonariusze zatrzymali 37 osób, które miały przy sobie narkotyki – informuje śląska policja.

Ostatnia szansa na dostęp do NYT!

Skorzystaj z ostatnich kodów dostępu do The New York Times w ramach dowolnej rocznej subskrypcji "Rzeczpospolitej".

Oprócz rzetelnego i obiektywnego źródła najważniejszych informacji z Polski zyskujesz roczny dostęp do The New York Times w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama