Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 23.02.2018 05:17 Publikacja: 23.02.2018 05:08
Ryszard Schnepf
Foto: Fotorzepa, Kuba Kamiński
Schnepf odniósł się do słów szefa MSZ Jacka Czaputowicza, który poinformował, że USA zwróciły się do Polski "z pewnymi sugestiami" w kwestii kontrowersyjnej ustawy.
- Jeżeli strona amerykańska coś sugeruje, warto przynajmniej rozważyć to, wziąć to pod uwagę. Być może jakaś dobra lekcja z tego też płynie, bo może nie warto jest toczyć sporu, czy nawet głębszego konfliktu ze wszystkimi na około - stwierdził Schnepf.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Pasażerowie pierwszej linii metra zostali ewakuowani ze stacji linii M1 od Dworca Gdańskiego do Centrum. Na Dwor...
W województwie mazowieckim Centra Integracji Cudzoziemców nie powstaną w Radomiu, Siedlcach, Ostrołęce, Ciechano...
Od czwartkowego poranka (3 lipca), pociągi na pierwszej linii metra (M1) wracają na niemal całą trasę. Jak poinf...
Łuk LGBT+ został wybrany w tegorocznym głosowaniu Budżetu Obywatelskiego. Po latach starań i wzbudzania emocji,...
Śledztwo dotyczące „dwóch wież” przejęła wiceszefowa warszawskiej prokuratury okręgowej. Czy prok. Ewy Wrzosek o...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas