Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.06.2018 20:23 Publikacja: 16.06.2018 19:52
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Do wypadku doszło ok. godz. 16 na łódzkiej Dąbrowie. - Z naszych dotychczasowych ustaleń wynika, że z okna na szóstym piętrze tego bloku w niewyjaśnionych okolicznościach wypadł chłopczyk w wieku czterech lat – mówi nadkomisarz Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
Chłopiec był długo reanimowany na miejscu przez lekarzy, ale po półtoragodzinnej resuscytacji obecny na miejscu lekarz zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon dziecka.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Łuk LGBT+ został wybrany w tegorocznym głosowaniu Budżetu Obywatelskiego. Po latach starań i wzbudzania emocji,...
Śledztwo dotyczące „dwóch wież” przejęła wiceszefowa warszawskiej prokuratury okręgowej. Czy prok. Ewy Wrzosek o...
Paraliżu komunikacyjny, który dotknął Warszawę we wtorkowy poranek, postawił miejskie służby w stan gotowości. W...
Nad ranem doszło do poważnej awarii w warszawskim metrze, która sparaliżowała ruch na linii M1. Przyczyną jest p...
Awaria infrastruktury na stacji Warszawa Praga spowodowała poważne zakłócenia w kursowaniu pociągów Szybkiej Kol...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas