O tym, że Wojciech Mann podczas rozmowy z prezes Polskiego Radia Barbarą Stanisławczyk miał dowiedzieć się, że ma "braki warsztatowe", pisaliśmy we wtorek, powołując się na informacje "Gazety Wyborczej". Czytaj więcej.

Doniesienia te zdementował w środę Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy Polskiego Radia w oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej PR.

Głos zabrał również sam Wojciech Mann. W specjalnym oświadczeniu przytaczanym wieczorem przez portal gazeta.pl zdementował informację dotyczącą zarzutu, jaki miał usłyszeć podczas spotkania z prezes Polskiego Radia:

"Relacjonowane w mediach na podstawie nieprecyzyjnych informacji z drugiej ręki spotkanie radiowców z panią Prezes Zarządu PR S.A., Barbarą Stanisławczyk, było, jak to wspólnie uzgodniliśmy, spotkaniem o charakterze wewnętrznym. Skoro jednak w powielanych w różnych miejscach materiałach powraca dotyczące mnie osobiście sformułowanie, chciałbym niniejszym poinformować, że pośród kierowanych przez Panią Prezes pod moim adresem uwag i opinii nie było zarzutu wytykającego mi braki warsztatowe".