Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 29.11.2019 09:07 Publikacja: 29.11.2019 09:07
Alexander Ben Zvi, ambasador Izraela w Polsce
Foto: Ambasada Izraela
Ambasador mówił, że na razie w tej sprawie nie toczą się żadne rozmowy, a Izrael "jeszcze nie zaczął" zabiegać o taki gest.
Alexander Ben Zvi nie wyklucza jednak, że właśnie on zainicjuje dialog w tej sprawie. - Ale to nie będzie jutro - zastrzega.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Prawie 11,5 mld zł warte są inwestycje realizowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Ubezpieczenie obejmuje m.in. ochronę budynków, wyposażenia i infrastruktury miejskiej przed skutkami aktów terro...
Mija 80 lat od obławy augustowskiej i zbrodni na setkach Polaków. Rodziny ofiar wciąż czekają na wyjaśnienie oko...
Od pierwszych chwil pożaru, do którego doszło w miniony czwartek w Ząbkach, na miejscu obecni są policjanci prew...
Na warszawskim Mokotowie ma powstać nowoczesna przestrzeń dedykowana studentom, która będzie wyłamywała się z tr...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas