Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 26.12.2020 17:07 Publikacja: 26.12.2020 17:07
Foto: Fot. Monika Drwal/ episkopat.pl
- Muszę przyznać, że ile razy powracają Święta, to również powraca do mnie pytanie, które postawił św. Jan Paweł II w swoim słynnym wywiadzie „Przekroczyć próg nadziei” na progu 2000 roku: Czy Pan Bóg mógł pójść dalej w swoim zbliżeniu się do człowieka, kiedy dał nam swojego Syna i kiedy pozwolił Go ukrzyżować? Dlatego odpowiedział: Może wypowiadam szaleństwo, ale Pan Bóg poszedł za daleko, bo przekroczył wszelkie granice rozumu i serca, i człowiek nie jest w stanie pojąć tej tajemnicy, może się tylko do niej przybliżyć, może przez wiarę mieć w niej współuczestnictwo - mówił abp Depo.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Bp Andrzej Przybylski, dotychczasowy biskup pomocniczy archidiecezji częstochowskiej, został mianowany arcybisku...
Arcybiskup Józef Kowalczyk przez ćwierć wieku był „szarą eminencją” polskiego Kościoła. Przez ponad dwadzieścia...
Nie żyje arcybiskup senior Józef Kowalczyk, były prymas Polski, wieloletni nuncjusz apostolski w Polsce, bliski...
Artysta i działacz społeczny Rafał Betlejewski, znany z głośnego pomysłu zakazu spowiedzi niepełnoletnich, buduj...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas