Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 09.07.2025 17:38 Publikacja: 26.08.2024 06:00
W czasie testu drony zniszczyły cel imitujący czołg
Foto: KCNA via REUTERS
W czasie testu drony-kamikadze zniszczyły cel pozorujący czołg – informują północnokoreańskie media państwowe. Z ich komunikatu wynika też, że Kim Dzong Un zażądał od północnokoreańskich naukowców, by ci rozwijali sztuczną inteligencję, która mogłaby być wykorzystywana przez drony.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Tak potężnego powietrznego uderzenia jeszcze nie było. W nocy z wtorku na środę Rosja wystrzeliła 741 dronów i r...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Eksperymentalny rosyjski dron Altius klasy HALE (High-Altitude Long-Endurance), który miał stanowić nową jakość...
Premier Izraela Beniamin Netanjahu ogłosił w poniedziałek w Białym Domu, że nominował prezydenta Donalda Trumpa...
Donald Trump zapowiedział wysłanie na Ukrainę dodatkowej broni, głównie defensywnej. Prezydent USA podkreślał, ż...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas