Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 05.07.2025 17:11 Publikacja: 17.12.2023 23:06
Gen. Wałerij Załużny
Foto: PAP/EPA
Według źródeł cytowanych przez ukraińskie media urządzenia odkryto w sobotę podczas przygotowywania nowego lokalu, w którym Załużny miał w przyszłości pracować. Źródła podają, że urządzenia wyposażone są w elementy nieznanego typu, dlatego nie można zidentyfikować ich potencjalnego instalatora.
Urządzenia podsłuchowe znaleziono także w biurach niektórych pracowników Załużnego.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy poinformował o ataku na rosyjskie lotnisko wojskowe Borisoglebsk, gdzie st...
Decyzję o wstrzymaniu dostaw broni dla walczącej Ukrainy miał jednostronnie podjąć Pete Hegseth, mimo analizy ar...
W nocy z czwartku na piątek – w wyniku zmasowanych rosyjskich ataków powietrznych na Kijów – rannych zostało pon...
W 1225. dniu pełnoskalowej wojny Ukraina odpiera rosyjskie ataki i zadaje ciosy na zapleczu wroga, mimo że USA w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas