Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 15.07.2020 21:00 Publikacja: 15.07.2020 21:00
Foto: Adobe Stock
Mimo dramatycznej sytuacji europejskich gospodarek w czasie lockdownu, mocno osłabiającej perspektywy tegorocznych obrotów handlowych Polski z zagranicą, nasz eksport ma się jednak w miarę nieźle.
– Dane GUS i NBP dotyczące wartości zagranicznej sprzedaży w maju prezentują się bardzo dobrze. I choć wciąż mamy głęboki regres eksportu w stosunku do tego, co było przed rokiem, to tempo wychodzenia z dołka jest znacznie szybsze, niż zakładały prognozy – twierdzi Piotr Soroczyński, główny ekonomista Krajowej Izby Gospodarczej (KIG).
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Francuskie media donoszą, że rozpoczął się proces sprzedaży 800 sklepów i 40 centrów handlowych Carrefour w Pols...
Handlowa grupa podniosła oczekiwania dotyczące przychodów i zysku w 2025 r. Motorem biznesu Allegro jest Polska,...
Kreml ogłosił rozpoczęcie prac nad umową o wolnym handlu między Euroazjatycką Unią Gospodarczą (EUG) a Indiami....
Swatch podniesie ceny zegarków w Stanach Zjednoczonych o 5–15 proc. To efekt ceł nałożonych przez Donalda Trumpa...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas