Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.01.2017 11:46 Publikacja: 03.01.2017 11:19
Foto: materiały prasowe
Magazyny unoszone na sterowcach mają zaspokoić nagłe wzrosty potrzeb na konkretny rodzaj produktów w jednym miejscu. Takimi miejscami mogą być np. koncerty, mecze i festiwale, na których liczna widownia zamawia przekąski i pamiątki – podaje BBC.
7 grudnia Amazon po raz pierwszy dostarczył przesyłkę do klienta całkowicie automatycznym dronem. Od chwili kliknięcia przycisku „kup” do odebrania paczki w Cambridge minęło 13 minut. System Amazon Prime Air mógł osiągnąć taki wynik m.in. dzięki niewielkiej odległości od magazynu do klienta. To nie zawsze jest standardem, ale latające magazyny mogą częściowo pomóc.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Kazachstan wprowadził szczegółowe kontrole przepływ rosyjskich ładunków przez swoje granice. Skutkuje to parali...
Sąd w Moskwie orzekł, że aktywa amerykańskiej firmy produkującej żywność w puszkach, Glavprodukt, zostaną przeka...
Wypróbowaną metodą - z pomocą inspekcji żywnościowej, Kreml próbuje postawić do pionu władze buntującego się Aze...
Akcje Levi Strauss wzrosły o ponad 7 procent w handlu przedsesyjnym w piątek, gdy producent jeansów podniósł swo...
Prezydent USA Donald Trump napisał w liście do kanadyjskiego premiera Marka Carneya, że 1 sierpnia może nałożyć...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas