Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 13.01.2017 12:07 Publikacja: 13.01.2017 12:03
Foto: Bloomberg
Jak informuje w komunikacie właściciel firmy, portugalska grupa Jeronimo Martins, według wstępnych wyników sprzedaż Biedronki wzrosła w 2016 r. do blisko 9,8 mld euro - w euro o 6,3 proc., a w walucie lokalnej o 10,8 proc. Sprzedaż porównywalna, czyli bez wyników nowo-otwartych sklepów, zwiększyła się o 9,5 proc.
W 2016 r. Biedronka otworzyła 83 sklepy wobec planu 100 otwarć - netto sieć powiększyła się o 55 sklepów. Od kilku lat firma rozwija się w Polsce znacznie wolniej, wcześniej uruchamiała nawet 300 placówek rocznie.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Firma będąca biznesowym partnerem CCC ma przed sobą ważny rok. W bieżącym uzgodniła już transakcje za 1,7 mld do...
Prezydent USA Donald Trump wezwał unijnych urzędników do nałożenia na Chiny i Indie karnych ceł w wysokości do 1...
Nasz model biznesowy jest taki, że to my mamy zarabiać – mówi Dariusz Miłek, główny akcjonariusz Grupy CCC.
Po dwóch porażkach w sądach niższej instancji prezydent USA Donald Trump ma już w środę ubiegać się o przyspiesz...
Komisja Europejska przedstawiła w środę Radzie wniosek o zawarcie umowy nie tylko o partnerstwie między UE a Mer...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas