IKEA zacznie ekspansję w Polsce od Warszawy

W stolicy IKEA otworzy trzeci sklep oraz punkt usługowy IKEA dla Firm.

Aktualizacja: 31.03.2017 19:00 Publikacja: 31.03.2017 18:31

IKEA zacznie ekspansję w Polsce od Warszawy

Foto: Fotorzepa, Marian Zubrzycki

Jak podaje Newseria IKEA w 2018 roku otworzy trzeci sklep w Warszawie na Woli. Firma zapowiada również rozwój kanału e-commerce, zwiększając zasięg sklepu internetowego. Powstać ma również IKEA dla Firm, miejsce, gdzie przedsiębiorcy otrzymają wsparcie przy projektowaniu i urządzaniu biur. To pierwsza taka inicjatywa na świecie.

– Stolica to bardzo duży liczebnie rynek, który szybko rośnie. Mamy tu dwa sklepy, które są bardzo oblegane. Uznaliśmy, że musimy zbudować sklep bliżej centrum miasta. Wola jest dla nas idealną lokalizacją z racji swojej dostępności – mówi Newserii Biznes Roy Dewar, Dyrektor nowego sklepu IKEA Wola.

Odbierz 20 zł zniżki - wybierz Płatności Powtarzalne

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne. Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu
Handel
UE odpowiada na zapowiedź nowych ceł Donalda Trumpa. Żąda szacunku
Handel
Europejska branża luksusowa krwawi przez cła Donalda Trumpa
Handel
Donald Trump zapowiada 50-procentowe cła na towary z Unii Europejskiej
Handel
Donald Trump uderza w UE. „Do tej pory była nadzieja, że on tylko gra, że to blef”
Handel
Kongres Nowoczesnej Dystrybucji