Nowe zagraniczne biuro PAIH w Wilnie

Otwarte w połowie marca zagraniczne biuro handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu obejmie swą działalnością Litwę, ale także Łotwę i Estonię.

Publikacja: 19.03.2024 17:13

Widok na Wilno z wieży na zamku Giedymina.

Widok na Wilno z wieży na zamku Giedymina.

Foto: adobe stock

O otwarciu zagranicznego biura handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w stolicy Litwy mówiło się od dłuższego czasu, podobnie zresztą jak i o otwarciu drugiej, poza Kijowem, placówki na Ukrainie (ma powstać we Lwowie). Biuro w Wilnie już działa. Otwarto je oficjalnie w połowie marca. Litewskie biuro Agencji będzie odpowiedzialne za wsparcie przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem współpracy pomiędzy polskim i litewskim, łotewskim oraz estońskim biznesem.

Pozostało jeszcze 84% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Eksport
Ułatwiony dostęp do brytyjskiego rynku dla polskich naukowców w PRIME
Eksport
Polscy technicy w Wielkiej Brytanii świętują i inspirują Polaków na Wyspach
Eksport
Okazje dla polskiego biznesu technologii medycznych do zaistnienia w Irlandii
Eksport
Rozwój kazachskiego rynku e-commerce to także szansa dla polskich firm
Eksport
Friðrik Jónsson: Z Polską mamy zbieżne postrzeganie globalnych wyzwań