Organizatorzy targów wolą dmuchać na zimne

Konferencje, imprezy branżowe – z dnia na dzień do mediów trafiają informacje o kolejnych odwołanych wydarzeniach z powodu koronawirusa.

Aktualizacja: 09.03.2020 19:59 Publikacja: 09.03.2020 19:00

Organizatorzy targów wolą dmuchać na zimne

Foto: AFP

Ciesząca się ogromnym powodzeniem rolnicza wystawa Agrotech nie odbędzie się w tym tygodniu, jak planowały pierwotnie Targi Kielce.

– Podjęliśmy decyzję o przesunięciu imprezy na czerwiec tego roku. Zdecydowało poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo wystawców i gości w obliczu zagrożenia koronawirusem – powiedział „Rzeczpospolitej" prezes TK Andrzej Mochoń. W zeszłorocznych targach Agrotech uczestniczyło ponad 75 tysięcy wystawców, handlowców i przede wszystkim rolników zainteresowanych nowinkami w branży.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Biznes
Przedsiębiorcy boją się wyższych ceł Trumpa
Biznes
Polak wrócił na Ziemię. Czy wykorzystamy kosmiczną szansę?
Biznes
Ultimatum Trumpa dla Putina, mniej ofert pracy, Bruksela szykuje cła odwetowe
Biznes
Nowy szef Konfederacji Lewiatan: Wyobrażam sobie fuzje organizacji biznesowych
Biznes
Trump straszy UE, Ryanair wraca do Modlina, KE planuje nowe podatki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama