Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 07.04.2020 14:56 Publikacja: 07.04.2020 14:47
Foto: KPRM
Pozostajemy w stałym dialogu ze stroną społeczną i organizacjami biznesowymi, efektem są nowe rozwiązania – powiedziała Jadwiga Emilewicz. – Wsłuchaliśmy się w głosy i apele tych większych firm, do 50 pracowników. Będą mogły skorzystać ze zwolnienie na trzy miesiące ze składek ZUS, ale na trochę innych warunkach – powiedziała Emilewicz.
Jak wynika z jej słów, będzie to 50 proc. ulga w składach na ubezpieczenie społeczne, udzielana na podstawie prostego oświadczenia, którego wzór przygotuje ZUS. – Mam nadzieję, że rozwiązania zostaną szybko przyjęte przez Senat i wejdą w życie przed świętami wielkanocnymi – dodała.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Tylko pięciu operatorów z siedmiu ruszy od 1 października z obsługą systemu kaucyjnego – poinformowała Anita Sow...
Europejscy przywódcy rozmawiają z Donaldem Trumpem przed jego spotkaniem z Władimirem Putinem. Rząd zajmie się u...
Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie od 2017 roku zmniejszyła emisje CO₂ w całym łańcuchu wartości o 37%. To l...
Na Ukrainie jest ok. 650 tys. żołnierzy rosyjskich, od stycznia przybyło ich 40 tys. Rosjanie są w stanie szybko...
Tureckie władze chcą skasować turystyczną ofertę all inclusive – czyli wszystko w cenie – ujawnił dziennik „Saba...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas