- Jako szef PwC w Polsce swoimi działaniami zamierzam jeszcze bardziej wzmocnić jakość naszej fantastycznej ekipy - partnerów i pracowników, mądrze inwestując w technologie i nowe zasoby - żebyśmy dali to, co najlepsze naszym klientom, czyli długoterminową wartość oraz wymagany od nas najwyższy poziom zaufania – mówi Michał Mastalerz, partner i dotychczasowy członek zarządu ds. rynku i klientów w PwC Polska, który od 1 stycznia 2023 r. pokieruje biznesem firmy w naszym kraju, gdzie spółki PwC zatrudniają już ponad 6 tys. osób.

Michał Mastalerz pracuje w PwC od 26 lat (od 1996 r.), od ponad 14 lat jest partnerem w firmie, gdzie przez ostatnie trzy i pół roku był także członkiem zarządu, pełnił rolę lidera ds. klientów i rynków. Współtworzył i wdrażał strategię PwC dotyczącą zwiększenia współpracy wszystkich linii serwisowych, operacjonalizację głównych inicjatyw firmowych, w tym program dla kluczowych klientów.

Mastalerz, który od początku swej kariery w PwC był związany z krakowskim biurem firmy (kierował nim przez ponad 12 lat), zastąpi na fotelu prezesa Adama Krasonia, który w październiku został wybrany przez partnerów PwC w Europie Środkowo-Wschodniej na nowego prezesa firmy. - Wspólnie z Michałem będziemy realizować naszą globalną strategię The New Equation, żeby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją nasi klienci w tych dynamicznie zmieniających się czasach- podkreśla Adam Krasoń.

Czytaj więcej

Polak pokieruje biznesem PwC w naszym regionie