11 tysięcy osób pracujących w 27 państwach – takim zespołem będzie od początku przyszłego roku zarządzał Adam Krasoń, który przez osiem ostatnich lat pełnił rolę prezesa PwC w Polsce oraz lidera Northern Cluster, w skład którego wchodzą spółki sieci w Polsce, krajach bałtyckich i w Ukrainie.

Adam Krasoń

Adam Krasoń

materiały prasowe

Teraz partnerzy PwC w Europie Środkowo-Wschodniej zdecydowali, że to on będzie następcą Nicka Kós’a, który był prezesem PwC CEE przez ostatnie ponad cztery lata.

- Nasz cel strategiczny to wspieranie klientów i wzmacnianie ich w procesie rozwiązywania ich najważniejszych problemów oraz w tworzeniu długoterminowej wartości. Angażujemy wszystkich interesariuszy w budowaniu zaufania w społeczeństwie. Zapewnimy naszym klientom to, co najlepsze w PwC – jakość i kompleksowość naszych usług - podkreśla Adam Krasoń komentując decyzję partnerów PwC. Zapowiada też, że firma nadal będzie też podnosić umiejętności swoich pracowników, zwiększać i inwestować w nowe zasoby a także w nowe technologie.

55 –letni Adam Krasoń z PwC związany jest od początku swojej drogi zawodowej – czyli od 30 lat. W firmie przeszedł pełną ścieżkę kariery, łącznie z dwuletnim okresem pracy w biurze PwC US w Waszyngtonie. Przed objęciem funkcji prezesa PwC w Polsce był liderem działu assurance (audyt oraz doradztwo finansowo-księgowe) oraz odpowiadał za usługi nieaudytowe w ramach assurance dla całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej kierował też zespołem ds. sektora telekomunikacji, mediów i rozrywki w PwC Polska.

Czytaj więcej

Audytorów znów czekają zmiany