Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 19.01.2021 13:51 Publikacja: 19.01.2021 13:47
Foto: Bloomberg
Bank Millennium rozsyła swoim klientom, będącym w pozwie zbiorowym i spłacającym kredyt hipoteczny indeksowany lub denominowany do franka szwajcarskiego, informacje dotyczące możliwości przewalutowania. „Rozumiemy, że obecnie, biorąc pod uwagę bezprecedensowe wydarzenia ostatnich miesięcy, spłata tego kredytu może stanowić dodatkowe wyzwanie” – pisze bank w liście. W pozwie objętych jest 3281 umów frankowych Millennium.
Czytaj także: KNF: Mamy przełomową propozycję dla frankowiczów i banków
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Zgodnie z przewidywaniami, wstępną opinię unijnego trybunału na temat WIBOR w Polsce każda ze stron sporu interp...
Sądząc po reakcji giełdy, unijny trybunał nie pogrążył sektora bankowego. Ale też sprawa WIBOR nie została rozst...
Sektor finansowy jest coraz częściej atakowany przez cyberprzestępców. O incydencie poinformował największy pols...
Nowy Fundusz Bezpieczeństwa i Obronności ma dysponować ponad 5,5 mld euro. Finansowany będzie z KPO. Ustawa o FB...
Największy polski bank, PKO BP, poinformował o cyberincydencie. Nie dotyczył on systemów transakcyjnych banku, a...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas